Жиынтық №2 ТУТнг қара 260 дана. REXANT
REXANT термиялық шөгілетін түтіктер жоғары технологиялық материалдан – полиолефиннен жасалған. Оқшаулауды, таңбалауды жасау және қалпына келтіру кезінде және сәндік материал ретінде пайдалануға болады.Мақсаты: зақымдалған оқшаулауды жасау және жөндеу, электр қосылымдарының беттерін тығыздау, таңғыштар, кабельдер мен сымдарды таңбалау, коррозияға қарсы қорғаныс жабынын жасау.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.306 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 2; 3; 4; 6; 10; 15; |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 1; 1.5; 2; 3; 5; 7.5; |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 46266 |
| Ұзындығы, м | 0.1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | радиациялық байланысқан полиолефин |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.0007 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 648 ₸



