№3 жиынтық ТУТнг 4 түсті 288 дана REXANT
REXANT термиялық шөгілетін түтіктер жоғары технологиялық материалдан – полиолефиннен жасалған. Оқшаулауды, таңбалауды жасау және қалпына келтіру кезінде және сәндік материал ретінде пайдалануға болады.Мақсаты: зақымдалған оқшаулауды жасау және жөндеу, электр қосылымдарының беттерін тығыздау, таңғыштар, кабельдер мен сымдарды таңбалау, коррозияға қарсы қорғаныс жабынын жасау.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.205 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 1.5; 2.5; 3.5; 4; 5; 6; 8; 10; |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 0.75; 1.25; 1.75; 2; 2.5; 3; 4; 5; |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 0.75-9 |
| Ұзындығы, м | Жоқ |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | радиациялық байланысқан полиолефин |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.0007 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Түсі | түрлі-түсті |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 961 ₸



