№20 ыстыққа төзімді түтіктер жинағы МҰНДА нг 20/10мм, 7 түсті (қаптама. 21 дана 10см) REXANT, 29-0120
994 ₸
- Бар
- Коды:Ем000036334
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Термореттелетін түтік жинағы №20 ТУТ нг 20/10мм, 7 түс (қаптамада 21 дана, 10см) REXANT, 29-0120
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.06 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 20 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 9.5-19.5 |
| Ұзындығы, м | 0.1 |
| Өлшем бірлігі | жинақ |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 90 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 95-240 |
| Көлемі, м3 | 0.0006 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...+135 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | түрлі-түсті |
| Ені, м | 0.02 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 994 ₸



