СТК №7 GLUE 3:1 термо-шөгілетін түтіктер жинағы, 7 дана қаптама. әрқайсысы 10 см REXANT
668 ₸
- Бар
- Коды:Ем000030465
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
GLUE 3:1 REXANT термо-шөгілетін түтіктері ең берік және герметикалық қосылымды қажет ететін жағдайларда пайдалану үшін таңдалған.
Мақсаты: зақымдалған жерлерді қалпына келтіру және жаңа оқшаулауды жасау, кабельдер мен сымдардың электрлік қосылыстарының беттерін тығыздау, сымдарды таңу және таңбалау, коррозияға қарсы, қорғаныш және сәндік жабындарды жасау
Жиынтықтың құрамы:
3 мм - 2 дана(қара)
6 мм - 2 дана(қара)
9 мм - 2 дана(қара)
12 мм - 1 дана(қара)
Жоғары икемділігімен ерекшеленеді; материалтүтік жасалған (полиолефин) экологиялық таза.
Жабысқақ қабаты бар термиялық шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ал бос орындарды толтыратын термиялық балқымалы желім мінсіз тығыздықты қамтамасыз ететін беттерді жабыстырады., бұл үшін құбырды қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін ос беру жеткілікті
Мақсаты: зақымдалған жерлерді қалпына келтіру және жаңа оқшаулауды жасау, кабельдер мен сымдардың электрлік қосылыстарының беттерін тығыздау, сымдарды таңу және таңбалау, коррозияға қарсы, қорғаныш және сәндік жабындарды жасау
Жиынтықтың құрамы:
3 мм - 2 дана(қара)
6 мм - 2 дана(қара)
9 мм - 2 дана(қара)
12 мм - 1 дана(қара)
Жоғары икемділігімен ерекшеленеді; материалтүтік жасалған (полиолефин) экологиялық таза.
Жабысқақ қабаты бар термиялық шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ал бос орындарды толтыратын термиялық балқымалы желім мінсіз тығыздықты қамтамасыз ететін беттерді жабыстырады., бұл үшін құбырды қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін ос беру жеткілікті
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.021 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 3; 6; 9; 12; |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 1; 2; 3; 4; |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Ұзындығы, м | 0.1 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 3-тен 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 90 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.00032 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...+135 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55±0.1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 668 ₸








