Ыстыққа төзімді түтіктер жинағы МҰНДА нг 3,0/1,5мм, бес түсті, қаптама 50 дана. әрқайсысы 1м REXANT

3 338 ₸
- Бар
- Коды:Ем000030485
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
3,5/1,75 мм 1 м термиялық шөгілетін түтіктер жинағы REXANT бес түсті ассортимент ауқымын толықтырады. Жиынтықта ең көп сұранысқа ие бес түстің бір диаметрлі түтіктері бар. Ыстыққа төзімді түтік жануды қолдамайды. Түтіктің диаметрі шөгілгеннен кейін екі есе азаяды.
Жиынтықтың құрамы:
3,5/1,75 мм 1 м жасыл — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м сары — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м қызыл — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м көк — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м қара — 10 дана.
Жылумен тығыздалатын түтіктер қоршаған орта мен механикалық әсерлерден қорғайтын тамаша оқшаулағыш материалдар жасайды. Жылуды қысқарту процесі өте жылдам — түтікті қажетті температураға дейін қыздыру жеткілікті, содан кейін ол бөлме температурасына дейін суығанша күтіңіз. REXANT шөгілетін түтіктерін қыздыру үшін жылу пистолетін, газ оттығын немесе тіпті кәдімгі оттықты пайдалануға болады.
Жиынтықтың құрамы:
3,5/1,75 мм 1 м жасыл — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м сары — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м қызыл — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м көк — 10 дана.
3,5/1,75 мм 1 м қара — 10 дана.
Жылумен тығыздалатын түтіктер қоршаған орта мен механикалық әсерлерден қорғайтын тамаша оқшаулағыш материалдар жасайды. Жылуды қысқарту процесі өте жылдам — түтікті қажетті температураға дейін қыздыру жеткілікті, содан кейін ол бөлме температурасына дейін суығанша күтіңіз. REXANT шөгілетін түтіктерін қыздыру үшін жылу пистолетін, газ оттығын немесе тіпті кәдімгі оттықты пайдалануға болады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.178 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 3 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 46143 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 1.6-2.7 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 46205 |
| Көлемі, м3 | 0.0035 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.42 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | түрлі-түсті |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 338 ₸



