Ыстыққа төзімді түтіктер жинағы МҰНДА ng №1 AUTO 2:1, қаптама 10 дана. әрқайсысы 10 см REXANT
405 ₸
- Бар
- Коды:Ем000030491
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Полиолефиннен жасалған AUTO 2:1 REXANT термиялық шөгілетін түтіктер импорттық және отандық өндірістегі автомобильдерде пайдаланудың қарапайымдылығы үшін арнайы таңдалған. Оқшаулауды қалпына келтіруге және жасауға, автомобиль сымдарының электрлік қосылыстарын герметизациялауға, таңбалауға, коррозиядан, шаңнан, химиялық заттардан және механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етуге, тозудан қорғауды қамтамасыз етуге арналған.
Түтіктерді кішірейту жұмыстары арнайы электр шаш кептіргіштері мен REXANT газ қыздырғыштарының көмегімен жүзеге асырылады.
Қыздыру нәтижесінде бұйымдар диаметрін өзгертеді, кішірейеді және заттың немесе материалдың пішінін алады. Түтіктің жануды басатын қасиеті бар: ашық от болмаған жағдайда ол өздігінен сөнеді, тұтануға қабілетсіз.
Жиынтықтың құрамы:
3 мм – 4 дана. (қара, ақ, қызыл, көк)
4 мм – 2 дана. (қызыл, көк)
5 мм – 2 дана. (жасыл, сары)
6 мм – 2 дана. (қара, қызыл)
Түтіктерді кішірейту жұмыстары арнайы электр шаш кептіргіштері мен REXANT газ қыздырғыштарының көмегімен жүзеге асырылады.
Қыздыру нәтижесінде бұйымдар диаметрін өзгертеді, кішірейеді және заттың немесе материалдың пішінін алады. Түтіктің жануды басатын қасиеті бар: ашық от болмаған жағдайда ол өздігінен сөнеді, тұтануға қабілетсіз.
Жиынтықтың құрамы:
3 мм – 4 дана. (қара, ақ, қызыл, көк)
4 мм – 2 дана. (қызыл, көк)
5 мм – 2 дана. (жасыл, сары)
6 мм – 2 дана. (қара, қызыл)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.013 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 3; 4; 5; 6; |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 1.5; 2; 2.5; 3; |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | Жоқ |
| Ұзындығы, м | 0.1 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 90 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.00048 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...+135 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55±0.1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | түрлі-түсті |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 405 ₸








