Ыстыққа төзімді түтіктер жинағы МҰНДА ng №15 6/3мм, 7 түсті (қаптама. 21 дана 10см) REXANT 29-0115
371 ₸
- Бар
- Коды:Ем000036120
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Ыстыққа төзімді түтіктер жинағы МҰНДА ng №15 6/3мм, 7 түсті (қаптама. 21 дана 10см) REXANT 29-0115 — сымдарды механикалық кернеулерден, ылғалдан және коррозиядан сенімді оқшаулауға, таңбалауға және қорғауға арналған. Түтіктер жоғары сапалы полиолефиннен жасалған, тамаша серпімділік пен температураның шектен тыс тұрақтылығына ие. Қыздырылған кезде өткізгіш тығыз орналасады, бұл ағып кетпейтін және берік қосылымды қамтамасыз етеді. Шөгу коэффициенті 2:1 оларды әртүрлі салаларда тиімді пайдалануға мүмкіндік береді: электроника, радиотехника, автомобиль және тұрмыстық электр. Жұмыс температурасының диапазоны -55-тен +135 °C-қа дейін, кернеуі 600 В-қа дейін. Жиынтыққа ұзындығы 10 см 7 түстегі 21 түтік кіреді — тамырлардың түсін оңай анықтау үшін. Жинақ сертификатталған, тұрақты өнімділігімен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді, арнайы құралдарды пайдаланбай ұқыпты және қауіпсіз орнатуды қамтамасыз етеді
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.018 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 6 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 3 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 2.8-5.8 |
| Ұзындығы, м | 0.1 |
| Өлшем бірлігі | жинақ |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 90 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 135 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 45931 |
| Көлемі, м3 | 0.0003 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...+135 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | түрлі-түсті |
| Ені, м | 0.006 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 371 ₸



