ТТУ нг-LS жиынтығы 2/1-4/2-6/3-8/4 Т/С/Ш/б/б(20*8см/қаптама) ИЭК (ор.)
391 ₸
- Бар
- Коды:Ем000030194
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
IEK шөгілетін түтіктер жинақтары кәсіби және тұрмыстық мақсатта пайдалану үшін қажетті ең көп сұранысқа ие орнату өлшемдерін қамтиды. IEK шөгілетін түтіктер модификацияланған полиэтиленнен (жанбайтын, газ бен түтін аз шығарылатын) жасалған және сымдар мен кабельдерді электрлік оқшаулауға және таңбалауға арналған. Жинақтар полиэтилен пакетте жеткізіледі.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.012 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 2; 4; 6; 8; |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 1; 2; 3; 4; |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | Жоқ |
| Ұзындығы, м | 0.08 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.00009 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55±0.1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | түрлі-түсті |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 391 ₸



