№4 ТУТнг жинағы 3:1 REXANT желім қабаты бар екі қабырғалы
7 053 ₸
- Бар
- Коды:Ем000024866
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
REXANT термиялық шөгілетін түтіктер жоғары технологиялық материалдан – полиолефиннен жасалған. Оқшаулауды, таңбалауды жасау және қалпына келтіру кезінде және сәндік материал ретінде пайдалануға болады.Мақсаты: зақымдалған оқшаулауды жасау және жөндеу, электр қосылымдарының беттерін тығыздау, таңғыштар, кабельдер мен сымдарды таңбалау, коррозияға қарсы қорғаныс жабынын жасау.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.201 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 3; 6; 9; 12; |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 1; 2; 3; 4; |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 46327 |
| Ұзындығы, м | Жоқ |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 3-тен 1-ге дейін |
| Материал | радиациялық байланысқан полиолефин |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 80 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.0007 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...+110 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Түсі | түрлі-түсті |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 053 ₸



