Термотүтік NST-10/5-100-20- BL 71 758 Navigator (20 түтік/қаптама)
3 686 ₸
- Бар
- Коды:Ем000014518
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Navigator NST сериялы шөгілетін түтіктер электрлік оқшаулауға, коррозияға қарсы, механикалық зақымданудан қорғауға және сымдар мен кабельдерді таңбалауға арналған. Жануды қолдамайтын және ультракүлгін сәулеленудің әсеріне төзімді модификацияланған полиэтиленнен жасалған.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Navigator |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.265 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 39849 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 9 |
| Көлемі, м3 | 0.00071 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...105 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55±0.1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | қара |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 686 ₸



