Термотүтік NST-4/2-100-20- BL 71 755 Navigator (20 түтік/қаптама)
835 ₸
- Бар
- Коды:Ем000013280
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Navigator NST сериялы шөгілетін түтіктер электрлік оқшаулауға, коррозияға қарсы, механикалық зақымданудан қорғауға және сымдар мен кабельдерді таңбалауға арналған. Жануды қолдамайтын және ультракүлгін сәулеленудің әсеріне төзімді модификацияланған полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
• Жұмыс кернеуі 1кВ дейін
• Шөгу коэффициенті 2:1
• Созылу беріктігі кемінде 10 мПа
• Жыртылу алдындағы ең аз тығыздау 200%
• Электрлік беріктігі кемінде 20 кВ/мм
• Меншікті электр кедергісі 1014 Ом/см
• Шөгу температурасы 125-200 °С
• Құрамында галогендер жоқ
• МЕМСТ 17675 сәйкес
Ерекшеліктері:
• Жұмыс кернеуі 1кВ дейін
• Шөгу коэффициенті 2:1
• Созылу беріктігі кемінде 10 мПа
• Жыртылу алдындағы ең аз тығыздау 200%
• Электрлік беріктігі кемінде 20 кВ/мм
• Меншікті электр кедергісі 1014 Ом/см
• Шөгу температурасы 125-200 °С
• Құрамында галогендер жоқ
• МЕМСТ 17675 сәйкес
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navigator |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.12 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 4 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 2 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 2.1-3.6 |
| Ұзындығы, м | 100 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | Полиолефин |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 46176 |
| Көлемі, м3 | 0.0012 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55±0.1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | қара |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 835 ₸



