Жылуды қысқарту CRSM 143/36-1000/239
CRSM 143/36-1000/239 шөгілетін жылытқышы - қағаз және пластмасса қабықшасы бар кабельдердің оқшаулауын қалпына келтіруге арналған. Желімделген қабаты бар тігілген полиолефиннен жасалған бұйым кабельді сенімді қорғауды және герметизациялауды қамтамасыз етеді. Шөгілгенге дейінгі диаметрі 143 мм, шөгілгеннен кейін 36 мм, ұзындығы 1 м. Шөгу коэффициенті >3:1, шөгуден кейінгі қабырға қалыңдығы 1,8 мм-ге дейін. Жұмыс температурасы -55...+105 °C, орнату температурасы ≥120 °C, шөгудің басталуының ең төменгі температурасы ~70 °C. Манжета ылғалға, химиялық заттарға және атмосфералық агенттерге төзімді. Жөндеу муфтасы 1 кВ дейінгі кабельдер үшін жарамды. Үзілуге дейін ұзарту ≥350%, дұрыс орнатылған жағдайда қызмет ету мерзімі ондаған жыл. Өнеркәсіптік, энергетикалық және коммуналдық қолдану үшін өте қолайлы
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Raychem |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.8 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 144 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 28 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 33-86 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3926909709 |
| Шөгу коэффициенті | 3-тен 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.001 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...105 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 1000 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 46235 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 300 % |
| Түсі | қара |
| Ені, м | 0.0003 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 787 ₸



