ТТУ 40/20 сары шөгілетін түтік 50 м/қаптама IEK
Шөгілетін түтік электрлік оқшаулау, тығыздау және сым қосылымдарын таңбалау үшін қолданылады, құрамында галогендер жоқ, жануды басатын қасиетке ие. Жұмыс принципі — диаметрін екі есе кішірейту арқылы өзгерту.
Жануды қолдамайды
Жұмыс температурасының кең диапазоны
Ультракүлгінге төзімділік
Жануды қолдамайды
Жұмыс температурасының кең диапазоны
Ультракүлгінге төзімділік
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ИЭК |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 4.688 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 40 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 21-39 |
| Ұзындығы, м | 50 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917390008 |
| Топтық қаптамадағы саны | 1 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 39 |
| Көлемі, м3 | 0.016 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 1,0±0,2 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.46 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 452 ₸



