Шөгілетін түтік ТТУ 8/4 қызыл 100 м/қаптама IEK
Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- Коды:Ем000011092
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Шөгілетін түтік электрлік оқшаулау, тығыздау және сым қосылымдарын таңбалау үшін қолданылады, құрамында галогендер жоқ, жануды басатын қасиетке ие. Жұмыс принципі — диаметрін екі есе кішірейту арқылы өзгерту.
Жануды қолдамайды
Жұмыс температурасының кең диапазоны
Ультракүлгінге төзімділік
Жануды қолдамайды
Жұмыс температурасының кең диапазоны
Ультракүлгінге төзімділік
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ИЭК |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 1.615 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 8 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 4 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 4.2-7.2 |
| Ұзындығы, м | 100 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917390008 |
| Топтық қаптамадағы саны | 1 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 46060 |
| Көлемі, м3 | 0.005 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0,55±0,1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.453 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



