Термо NST түтігі-1-2-3-30- М 71 917 Навигатор қара
Navigator NST сериялы шөгілетін түтіктер электрлік оқшаулауға, коррозияға қарсы, механикалық зақымданудан қорғауға және сымдар мен кабельдерді таңбалауға арналған. Жануды қолдамайтын және ультракүлгін сәулеленудің әсеріне төзімді модификацияланған полиэтиленнен жасалған.
Артықшылықтары:
• Жұмыс кернеуі 1кВ дейін
• Шөгу коэффициенті 2:1
• Созылу беріктігі кемінде 10 мПа
• Жыртылу алдындағы ең аз тығыздау 200%
• Электрлік беріктігі кемінде 20 кВ/мм
• Меншікті электр кедергісі 1014 Ом/см
• Шөгу температурасы 125-200 °С
• Құрамында галогендер жоқ
• МЕМСТ 17675 сәйкес
Артықшылықтары:
• Жұмыс кернеуі 1кВ дейін
• Шөгу коэффициенті 2:1
• Созылу беріктігі кемінде 10 мПа
• Жыртылу алдындағы ең аз тығыздау 200%
• Электрлік беріктігі кемінде 20 кВ/мм
• Меншікті электр кедергісі 1014 Ом/см
• Шөгу температурасы 125-200 °С
• Құрамында галогендер жоқ
• МЕМСТ 17675 сәйкес
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navigator |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.026 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 46023 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 0.55 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | Жоқ |
| Ұзындығы, м | 0.1 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 0.084027778 |
| Материал | Полиолефин |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | Жоқ |
| Көлемі, м3 | 0.00001 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...105 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55±0.1 |
| Түсі | қара |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 562 ₸



