ТУТнг-LS-120/60 термиялық шөгілетін қара түтік (25м/қаптама) КВТ 60101
39 958 ₸
- Бар
- Коды:Ем000029622
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
ТУТнг түтіктері – жануды қолдамайтын (өздігінен сөнетін) шөгу коэффициенті 2:1 болатын стандартты жоғары сапалы шөгілетін түтіктер. Уытты емес жалынға қарсы заттар қосылған полиолефиндердің арнайы композициясынан жасалған.
"КВТ" өндіретін жылумен шөгілетін түтіктердің бұл түріне тән қасиет қабырғалардың калибрленген біркелкі қалыңдығы болып табылады, бұл экструзия мен үрлеудің технологиялық процестерін мұқият бақылау арқылы қол жеткізіледі. Сонымен қатар, ресейлік нарықта кеңінен ұсынылған Қытайда жасалған шөгілетін түтіктерден айырмашылығы, "КВТ" -дан ТУТнг түтіктерінің қалыңдығы сапасыз бюджеттік аналогтарға қарағанда айтарлықтай жоғары. Оқшаулау қасиеттеріне және өнімнің сенімділігіне қойылатын жоғары талаптар әрқашан "КВТ" брендінің шөгілетін өнімдерімен ерекшеленді.
ТУТнг (КВТ) шөгілетін түтік жанбайтын, қоршаған ортаға зиянсыз және адамдарға зиянсыз.
"КВТ" өндіретін жылумен шөгілетін түтіктердің бұл түріне тән қасиет қабырғалардың калибрленген біркелкі қалыңдығы болып табылады, бұл экструзия мен үрлеудің технологиялық процестерін мұқият бақылау арқылы қол жеткізіледі. Сонымен қатар, ресейлік нарықта кеңінен ұсынылған Қытайда жасалған шөгілетін түтіктерден айырмашылығы, "КВТ" -дан ТУТнг түтіктерінің қалыңдығы сапасыз бюджеттік аналогтарға қарағанда айтарлықтай жоғары. Оқшаулау қасиеттеріне және өнімнің сенімділігіне қойылатын жоғары талаптар әрқашан "КВТ" брендінің шөгілетін өнімдерімен ерекшеленді.
ТУТнг (КВТ) шөгілетін түтік жанбайтын, қоршаған ортаға зиянсыз және адамдарға зиянсыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 46088 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 120 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 60 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Ұзындығы, м | 25 |
| Өлшем бірлігі | ққ. |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 90 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 120 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 108 |
| Көлемі, м3 | 0.01 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 690 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 10 |
| Шығарылған елі | РЕСЕЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 1.2±0.2 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 300 % |
| Ені, м | 0.120 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 958 ₸



