Жылумен қысқартылатын түтік СТК (2:1) қос қабырғалы желім 4,8/2,4мм, қара, 10 дана қаптама. әрқайсысы 1м REXANT



216 ₸
- Бар
- Коды:Ем000030514
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
REXANT термиялық шөгілетін желім қабаты бар түтік — ең танымал және сенімді термиялық шөгілетін материалдардың бірі.Кабельдер мен сымдар жалғанған кезде зақымдалғандарды жөндеуге және жаңа оқшаулауды жасауға, кабельдер мен сымдардың электрлік қосылыстарының беттерін толығымен жабуға, коррозияға қарсы қорғаныс және сәндік жабындарды жасауға арналған.
Мұндай ыстыққа төзімді түтіктің ішкі бетіне желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім әсер ету объектісімен түйіскен жердің герметикалығын және желімделуін қамтамасыз ете отырып, қуыстарды толтыра отырып ериді.
Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Түтік жануды басатын қасиетке ие, яғни жануды қамтамасыз ете алмайды, ашық от болмаған жағдайда өздігінен сөнеді және тұтануға қабілетсіз
Мұндай ыстыққа төзімді түтіктің ішкі бетіне желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім әсер ету объектісімен түйіскен жердің герметикалығын және желімделуін қамтамасыз ете отырып, қуыстарды толтыра отырып ериді.
Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Түтік жануды басатын қасиетке ие, яғни жануды қамтамасыз ете алмайды, ашық от болмаған жағдайда өздігінен сөнеді және тұтануға қабілетсіз
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.023 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 46238 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 46114 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 2.6-4.5 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 85 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | қос қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 46146 |
| Көлемі, м3 | 0.0005 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -45...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.4 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 216 ₸



