Жылумен қысылатын түтік СТК (3:1) қос қабырғалы желім 12,0/4,0мм, мөлдір, қаптама 10 дана. әрқайсысы 1м
949 ₸
- Бар
- Коды:Ем000033847
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Жылумен тығыздалатын түтік СТК (3:1) қос қабырғалы желім 12,0/4,0мм, мөлдір, 10 дана қаптама. 1м - Жылумен тығыздалатын түтік оқшаулауды қалпына келтіруге және жасауға, кабельдердің беттерін және электр қосылымдарын тығыздауға, сымдарды таңуға және таңбалауға, сондай-ақ коррозияға қарсы қорғаныс жабындарын жасауға арналған. Шөгілетін түтік қыздыру нәтижесінде диаметрін өзгертеді және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алады. Түтіктің ішкі жағының бүкіл ұзындығы бойынша желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім балқып, бос жерлерді толтырады, әсер ету объектісімен түйіскен жерді тығыздайды және желімдейді. Түтік жануды қолдамайды: ашық от болмаған жағдайда сөнеді және жанбайды. Түтіктерді кішірейту жұмыстарын арнайы электр шаш кептіргіштері мен REXANT газ қыздырғыштарының көмегімен жүргізуге кеңес береміз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.03 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 12 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 4 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 46331 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 3-тен 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 100 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 12.56-113.04 |
| Көлемі, м3 | 0.002 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -45...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 46204 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.012 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 949 ₸



