Жылумен қысқартылатын түтік ТТШт 75/25 35кВ 2,5:1 қызыл (1м) IEK
8 896 ₸
- Бар
- Коды:УТ-00002243
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
ТТШс және ТТШт типті термиялық шөгілетін түтіктер электр қосалқы станциялары мен тарату құрылғыларының шкафтарындағы мыс және алюминий шиналарын оқшаулауға арналған. 10 кВ және 35 кВ кернеудегі жоғары вольтты өткізгіш алюминий және мыс шиналарды электрлік оқшаулау және механикалық қорғау үшін сәтті қолданылады.
Жылумен тығыздалатын түтіктер өткізгіш шиналардағы химиялық коррозияны болдырмайды, қысқа тұйықталуды және сыртқы әсерлерден туындаған жоғары вольтты жабдықтың істен шығуын болдырмауға көмектеседі, өткізгіштердің жоғары электрлік оқшаулауын қамтамасыз етеді, шектеулі кеңістік мәселесін шешеді, жоғары вольтты шиналар арасындағы қашықтықты барынша азайтады.
Өнімдер МЕМСТ 17675-87 талаптарына сәйкес келеді.
Оқшаулағыш шиналарды пайдалану персоналдың электр тогының соғу ықтималдығын азайтады және тарату құрылғысына ұсақ жануарлар мен бөгде заттар кірген жағдайда жабдықты қысқа тұйықталу токтарынан қорғайды.
Жылумен тығыздалатын түтіктер өткізгіш шиналардағы химиялық коррозияны болдырмайды, қысқа тұйықталуды және сыртқы әсерлерден туындаған жоғары вольтты жабдықтың істен шығуын болдырмауға көмектеседі, өткізгіштердің жоғары электрлік оқшаулауын қамтамасыз етеді, шектеулі кеңістік мәселесін шешеді, жоғары вольтты шиналар арасындағы қашықтықты барынша азайтады.
Өнімдер МЕМСТ 17675-87 талаптарына сәйкес келеді.
Оқшаулағыш шиналарды пайдалану персоналдың электр тогының соғу ықтималдығын азайтады және тарату құрылғысына ұсақ жануарлар мен бөгде заттар кірген жағдайда жабдықты қысқа тұйықталу токтарынан қорғайды.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.535 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 75 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | Жоқ |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | м |
| СЭҚ ТН коды | 3917390008 |
| Топтық қаптамадағы саны | 4 |
| Шөгу коэффициенті | 2.5-тен 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 120 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 150 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | көрсетілмеген |
| Көлемі, м3 | 0.00442 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Иә |
| Жұмыс температурасы | -40...+110 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | ≤ 35000 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 4 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 400 % |
| Ені, м | 0.075 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 896 ₸



