Түтік термоусаживаемая МҰНДА нг 10,0/5,0мм, қара, қаптама 50 дана. бойынша 1м REXANT



189 ₸
- Бар
- Коды:Ем000030553
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
REXANT термиялық шөгілетін түтік — ең танымал және сенімді термиялық шөгілетін материалдардың бірі.
Зақымданғандарды қалпына келтіруге және жаңа оқшаулауды жасауға, кабельдер мен сымдардың беттерін және электр қосылымдарын тығыздауға, сымдарды таңуға және таңбалауға, коррозияға қарсы қорғаныс және сәндік жабындарды жасауға арналған.
Жоғары икемділігімен ерекшеленеді; материалтүтік жасалған (полиолефин) экологиялық таза.Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Түтік жануды басатын қасиетке ие, яғни жануды қамтамасыз ете алмайды, ашық от болмаған жағдайда өздігінен сөнеді және тұтануға қабілетсіз.
Зақымданғандарды қалпына келтіруге және жаңа оқшаулауды жасауға, кабельдер мен сымдардың беттерін және электр қосылымдарын тығыздауға, сымдарды таңуға және таңбалауға, коррозияға қарсы қорғаныс және сәндік жабындарды жасауға арналған.
Жоғары икемділігімен ерекшеленеді; материалтүтік жасалған (полиолефин) экологиялық таза.Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Түтік жануды басатын қасиетке ие, яғни жануды қамтамасыз ете алмайды, ашық от болмаған жағдайда өздігінен сөнеді және тұтануға қабілетсіз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.012 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 10 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 39849 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 9 |
| Көлемі, м3 | 0.0001 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.6 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 189 ₸



