Мұнда жылумен қысылатын түтік нг 5,0/2,5мм, қызыл, ролик 2,44м REXANT 29-0024
835 ₸
- Бар
- Коды:Ем000033952
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Мұнда жылумен жиырылатын түтік ng 5.0/2.5мм, қызыл, ролик 2.44м REXANT 29-0024 - Жылумен жиырылатын түтік оқшаулауды қалпына келтіруге және жасауға, кабельдердің беттерін және электр қосылымдарын тығыздауға, сымдарды таңуға және таңбалауға, сондай-ақ коррозияға қарсы қорғаныс жабындарын жасауға арналған. . Шөгілетін түтік қыздыру нәтижесінде диаметрін өзгертеді және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алады. Түтік жануды қолдамайды: ашық от болмаған жағдайда сөнеді және жанбайды. Бұл өрт шыққан жағдайда қосымша қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Өнім ыңғайлы роликте жеткізіледі, бұл қалдықтарды азайта отырып, қажетті ұзындықты өлшеуді және кесуді жеңілдетеді. Түтіктерді кішірейту жұмыстарын арнайы электр шаш кептіргіштері мен REXANT газ қыздырғыштарының көмегімен жүргізуге кеңес береміз. Созылуға беріктігі: 10,4 Мпа кем емес. Электрлік беріктігі: 19,7 кВ/мм кем емес. Меншікті электр кедергісі: 10^14 Ом/см.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.028 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 5 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 46144 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 2.6-4.5 |
| Ұзындығы, м | 16103 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 3917320009 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | Полиолефин |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 4.91-19.63 |
| Көлемі, м3 | 0.00007 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.55 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | Қызыл |
| Ені, м | 0.005 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 835 ₸



