51-0615-1 өздігінен реттелетін кабельдің ұшын тоқтатуға арналған әмбебап REXANT жинағы
3 352 ₸
- Бар
- Коды:Ем000034136
+7 (747) 835-95-26
Pavel, satw jönindegi menedjer- +7 (707) 935-37-18 Élmïra, satw jönindegi menedjer
- +7 (707) 348-69-91 Menedjer, keñesşi
- +7 (705) 504-52-82 Главный бухгалтер
- +7 (747) 138-47-28 Главный бухгалтер
Артикул: 51-0615-1
Өздігінен реттелетін кабельді аяқтауға арналған әмбебап REXANT жинағы жылыту кабелінің ұштарын сенімді оқшаулауға және қорғауға арналған жабысқақ қабаты бар қос қабырғалы жылуды қысқартатын түтіктерді қамтиды. Жинақ тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін оңтайлы.
Мақсаты және қолдану саласы
* Өздігінен реттелетін жылыту кабельдері
* Электр сымдары мен кабельдік трассалар
* Өнеркәсіптік және тұрмыстық жылыту жүйелері
* Электр қосылымдарын қосу және қорғау
* Электр қондырғыларын монтаждау және жөндеу
Негізгі артықшылықтары
* Әмбебаптығы: өздігінен реттелетін кабельдердің әртүрлі типтері үшін жарамды
* Жабысқақ қабаты бар қос қабырғалы шөгілетін түтіктер тығыздықты және сенімді оқшаулауды қамтамасыз етеді
* Монтаждаудың қарапайымдылығы: арнайы құралдарды қажет етпейді
* Сенімділік: механикалық әсерлерге және температуралық ауытқуларға төзімділік
* Шағын жинақ: барлық қажетті элементтер бір қаптамада
* Қолжетімді баға: баға/сапаның оңтайлы арақатынасы
Пайдалану мысалдары
Пәтер үшін: құбырлар мен су құбырларын жылытуға арналған өздігінен реттелетін кабельдің ұштарын қорғау
Шағын бизнес үшін: ұзаққа созылатын оқшаулауы бар жылыту жүйелерін монтаждау және жөндеу
Өнеркәсіптік объектілер үшін: кабельдердің қауіпсіз қосылуын және қорғалуын қамтамасыз ету
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық
1. Қаптаманы ашып, кабельді дайындаңыз
2. Шөгілетін түтікті кабельдің соңына сырғытыңыз
3. Түтікті шаш кептіргішпен толығымен жиырылғанша және желім біркелкі таралғанша қыздырыңыз
4. Қосылыстың герметикалығына көз жеткізіңіз
5. Қуатты қоспас бұрын орнатудың сенімділігін тексеріңіз
Жеткізу және төлем
Жеткізу тәсілдері:
* Алып кету: Қарағанды, Алматы, Ақтөбе, Астана және Шымкент қалаларындағы қабылдау орындарынан тегін. Тапсырысты беру пунктінде расталғаннан кейін сақтау мерзімі 7 күнтізбелік күнді құрайды
* Көлік компанияларымен жеткізу: СДЭК немесе EMS Казпошта. Құны мен мерзімдері көлік компаниясының тарифтері негізінде есептеледі
* Курьерлік жеткізу: 50 кг-нан тапсырыс берген кезде құны мен мерзімі жеке анықталады
Төлем тәсілдері
* Алып кету пунктінде қолма-қол ақшамен
* Банк картасымен (Visa, Mastercard)
* KaspiPay-дегі жеке кабинет арқылы
* Сайттағы жеке кабинеттің балансындағы қаражатпен
* Сайт арқылы тапсырыс берген кезде 100% алдын ала төлем
Маңызды: Баға менеджер тапсырысты растағаннан кейін белгіленеді. Жеткізу тапсырысты төлеген кезде төленеді
REXANT брендіне шолу
REXANT - байланыстырушы элементтерді, шөгілетін түтіктерді, кабельдерді орнатуға және қорғауға арналған керек-жарақтарды өндіруге және жеткізуге маманданған ресейлік электр өнімдерінің бренді. Өнімдер электр қондырғыларының сенімділігі мен қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, тұрмыстық және өнеркәсіптік пайдалануға арналған
Артықшылықтары:
* Материалдардың жоғары сапасы және дайындау дәлдігі
* Стандарттар мен техникалық регламенттерге сәйкестік
* Электр қондырғыларына арналған жиынтықтауыштардың кең ассортименті
* Пайдалану және монтаждау қарапайымдылығы
* Баға/сапаның оңтайлы арақатынасы
Сапа стандарттары: REXANT өнімдері техникалық регламенттер мен халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкес келеді, бұл өнімнің қауіпсіздігі мен сенімділігіне кепілдік береді
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.035 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 9 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 3 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 39602 |
| Ұзындығы, м | 0.05 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| СЭҚ ТН коды | 8536901000 |
| Шөгу коэффициенті | 3-тен 1-ге дейін |
| Материал | желіммен полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 8 |
| Көлемі, м3 | 0.0001 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55...+110 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 16438 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 300 % |
| Түсі | қара |
| Ені, м | 0.009 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 352 ₸



